Noc filmowa w szkolnych murach

20151127 23401427 listopada 2015 klasa II B gimnazjum wraz ze swoją wych. Katarzyną Wadas wzięła udział w NOCY FILMOWEJ W SZKOLE. Spotkanie rozpoczęło się o 21.00 a zakończyło grubo po północy. Atmosfera niesamowitości towarzyszyła uczestnikom seansu już od samego początku. W drzwiach szkoły witani byli bowiem przez koleżankę z klasy przebraną za... ducha. Spotkanie rozpoczęto od wróż andrzejkowych, była również smaczna pizza i wreszcie to na co czekano najbardziej - doskonała komedia.

Gratulujemy oryginalnego pomysłu na spędzenie andrzejek.

Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach
Noc filmowa w szkolnych murach