Daria została najsympatyczniejszą dziewczyną w szkole!

Daria została najsympatyczniejszą dziewczyną w szkole!

Głosowanie zakończone! Znamy już wyniki! Daria Żuchowicz została wybrana  najsympatyczniejszą dziewczyną w szkole.

Daria jest pilną uczennicą klasy 8 a. Ma 168 cm wzrostu, ciemne włosy,  brązowe radosne oczy i serdeczny uśmiech.  Najsympatyczniejsza dziewczyna w naszej szkole lubi sportowy styl i aktywny tryb życia. Od czwartej klasy trenuje -  pod czujnym okiem trenera Wałaszka – lekkoatletykę. Jak sama o sobie mówi, cechuje ją asertywność, potrafi wysłuchać innych, ale zawsze ma swoje zdanie. Przez koleżanki i kolegów  uważana za bardzo życzliwą i sympatyczną dziewczynę, która chętnie angażuje się w życie szkoły.  Póki co Daria nie ma sympatii i skupia się na nauce. Ze szkolnych przedmiotów najbardziej  lubi – zapewne ku uciesze p. Marty Mazur - język angielski.

Gratulujemy wyróżniania Dario!!!