Niezwykła międzynarodowa wizyta

Niezwykła międzynarodowa wizyta

W dniach 21-22 lutego gościliśmy po raz czwarty w naszej szkole niezwykłe osoby - tym razem byli to Fernando z Meksyku oraz Noma z Zimbabwe.

Przybyli do naszej szkoły z Kotliny Kłodzkiej, gdzie na codzień prowadzą warsztaty językowe, w których braliśmy udział już 6 razy.

Przez 2 dni nasi goście prowadzili zajęcia z naszymi uczniami w języku angielskim. Młodzież miała okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o wyżej wymienionych krajach oraz poznać kilka słów w ich ojczystych językach. Ponadto były gry, zabawy ruchowe i językowe,wspólne tańce i śpiewy oraz projekty. We wtorek po południu uczniowie kl.8 udali się na krótki spacer po Tarnowie a następnie mieli okazję poćwiczyć swój angielski przy ciastku i herbatce.

Po tych dwóch dniach ciężko się było rozstać jednak żyjemy nadzieją ponownego spotkania już w październiku.

Wizytę zorganizowały Marta Mazur i Katarzyna Wadas.