Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły

2 marca w naszej szkole gościliśmy dzieci 6 – letnie z Rodzicami. Dla przedszkolaków przygotowano liczne atrakcje związane z hasłem przewodnim „Wiosna tuż, tuż ”.

Rodzice w trakcie zajęć z dzieci uczestniczyli w spotkaniu z Panem Dyrektorem Andrzejem Kotem, zapoznając się z różnorodną ofertą edukacyjną szkoły. W tym czasie przedszkolaki brały udział w zabawach ruchowych, zajęciach plastycznych i taneczno- muzycznych. Miały również okazję zobaczyć i uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego. Biblioteka przywitała dzieci wiosenną poezją połączoną z pokazem multimedialnym. Zakończeniem spotkania był wspólny poczęstunek. Po zajęciach przedszkolaki otrzymały wiosennego balonowego „Kwiatuszka”. Dziękujemy z wszystkim Gościom Małym i ich Rodzicom.