XIII Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

XIII Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

26 stycznia 2023r..w naszej szkole odbył się XIII Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Gore gwiazda Jezusowi”, w którym wzięły udział dzieci z tarnowskich szkół i przedszkoli. 

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych opiekunów artystycznych występowały na scenie. Uroku występom dodały piękne stroje o charakterze bożonarodzeniowym. Uczestników oceniało jury konkursowe, które po wszystkich prezentacjach wyłoniło laureatów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki, a zwycięzcom wręczono nagrody. Po pełnych emocji występach goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.Tradycyjnie już Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Gore gwiazda Jezusowi” zakończył się wspólnie zaśpiewaną kolędą.
Imprezę  zorganizowały Marta Kamykowska, Maria Suwała i Anna Wójcik.