Tradycją stało się, że podczas czerwcowego Szkolnego Pikniku Rodzinnego, Klub Europejski organizuje stoisko europejskie, na którym prezentuje państwo unijne obejmujące półroczną prezydencję w Radzie Unii Europejskiej. Pandemia udaremniła nasze przedsięwzięcie, ale nie zgasiła zapału do działania zdalnego. Przygotowaliśmy prezentację opisującą Chorwację- piękny, słoneczny, zaledwie kilkumilionowy kraj nad Adriatykiem. Sięgnijcie po garść informacji o tym bałkańskim państwie i odkryjcie jego niektóre atrakcje. Zapraszam na krótki wypad do ojczyzny dalmatyńczyków, który może skłonić Was do odbycia niezapomnianej podróży, gdy Covid-19 minie jak zły sen. 

Dziękuję za pomoc Wiktorowi Broda z klasy 8b i  Dariuszowi Wardzała z kl. 7c.

Katarzyna Kobylarz

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­