W czerwcu odbył się konkurs plastyczny „Pędź na wybory, Polaku!.
Celem konkursu było propagowanie idei czynnego prawa wyborczego i jego znaczenia dla kształtowania społeczeństwa obywatelskiego, które zna swoje prawa i potrafi odpowiedzialnie z nich korzystać. Warto powtórzyć za poetą: Nie ma poczucia wolności bez poczucia wolności wyboru. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu zachęcającego Polaków do udziału w czerwcowych wyborach prezydenckich. Nadesłano 11 prac, a autorem najciekawszej został Mikołaj Drogoś z klasy 8c. Gratuluję zwycięzcy i dziękuję wszystkim Uczniom za udział w konkursie.     

Katarzyna Kobylarz

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­