W ramach ogólnopolskiej kampanii „Dzień Bezpiecznego Internetu” nasza szkoła we współpracy z Komendą Miejską Policji w Tarnowie zorganizowała Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bądź bezpieczny w sieci.” Jest to forma działań profilaktycznych odnośnie bezpieczeństwa uczniów i podniesienia świadomości, jakie zagrożenia dla zdrowia i życia młodych ludzi niesie za sobą zbyt ufne zawieranie znajomości w sieci, cyberprzemoc czy samo uzależnienie od Internetu. Koordynatorami konkursu były: Dorota Niedojadło – pedagog, Kinga Słowik – psycholog,  asp. sztab. Agnieszka Seyrlhuber -  specjalista Wydziału Prewencji KMP w Tarnowie.

Do konkursu przystąpiły trzy szkoły z Tarnowa: Szkoła Podstawowa nr 20, Szkoła Podstawowa nr 5 oraz Szkoła Podstawowa nr 8. Przebiegał on w dwóch etapach (szkolnym i międzyszkolnym). W ramach pierwszego etapu konkursu w naszej szkole zorganizowano warsztaty plastyczne, na których uczniowie wykonywali plakaty.  Najlepsze prace wzięły udział w etapie międzyszkolnym. Oceniane one były przez Jury, w skład którego wchodzili wyłącznie funkcjonariusze Policji.

Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie zdobyli całe podium:

I miejsce – Justyna Patrzałek, Alicja Siwak, Anna Święs (SP nr 20, kl. 7a)
II miejsce – Lidia Pyzia, Emilia Sumara (SP nr 20, kl. 6c)
III miejsce – Anna Boryczka, Martyna Curyło, Julia Kozielec (SP nr 20, kl. 5a)

Wyróżnienia: Lena Schmidt, Aleksandra Podobińska, Roksana Zielińska (SP nr 8), Ewelina Boryczka, Oliwia Sekuła (SP nr 8), Gabriela Gniadek, Natalia Wrona (SP nr 5).
Ponadto w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu nasza szkoła wzięła udział w Turnieju Internautów zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Tarnowie. Nasi uczniowie:

Szymon Jóźwiak (kl. 6b), Emilia Nizio (kl. 6c) oraz Wiktor Hajduk (kl. 6c) pod opieką Pana Tomasza Urbańskiego zdobyli II miejsce. Gratulujemy!

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­