12 stycznia dziewięcioro  naszych wolontariuszy z klas ósmych  zbierało datki wśród  Tarnowian i mieszkańców okolicznych miejscowości. Hasło tegorocznego finału brzmi "Wiatr w żagle", a Orkiestra gra "dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Po podliczeniu w szkolnym sztabie Orkiestry uzyskaliśmy niebagatelną kwotę 5763 złotych! Warto wymienić ofiarnych wolontariuszy: Wiktor Broda, Amelia Peplińska, Bartłomiej Pierzchała, Alicja Poździoch, Nadia Sroka, Anna Rapacz, Julia Rybak, Wiktoria Zając, Jakub Żurek.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­