19 grudnia grono pedagogiczne, pracownicy naszej szkoły oraz jej przyjaciele spotkali się na wieczerzy wigilijnej w Dworze Modrzewiowym Hotelu Cristal Park. Uroczystość uświetniły jasełka, które przygotowała klasa 3 a, pod czujnym okiem swojej wychowawczyni p.Marty Kamykowskiej. W bożonarodzeniowy nastrój  wprowadziły gości także anglojęzyczne kolędy. Nad występem uczniów z klasy 2a i 2 b czuwały panie anglistki: Katarzyna Szczepanik i Katarzyna Solak.

Dzień później, równie radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu opłatkowemu Dyrekcji Szkoły z  przedstawicielami wszystkich klas. Oczekiwanie na Boże Narodzenie jest okresem wyjątkowym dla każdego z nas. Postarajmy się zatem – nauczyciele i uczniowie - aby te chwile szczęścia dawały nam siłę do pracy na cały, trudny rok szkolny.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­