certyfikatW dniu 17.X.2019 r Złotą Gwiazdkę w programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich otrzymał Górnik Zabrze S.S.A. Szkoła, Fundacja Górnik Tarnów i Górnik 20 Tarnów nie jest wprawdzie uczestnikiem Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich natomiast funkcjonuje na podstawie porozumienia z Akademią Piłkarską Górnika Zabrze będąc bezpośrednim jej Partnerem. Mamy nadzieję, iż otrzymany przez Akademię Piłkarskiej Górnika Zabrze certyfikat da kadrze trenerskiej klubu oraz współpracującym partnerom i zawodnikom dodatkową motywację do dalszego szkolenia sportowego oraz osiągania sukcesów w imprezach sportowych.

Otrzymany certyfikat w części jest również naszym certyfikatem do którego szkoła przyczyniła się poprzez tradycję i sukcesy młodych piłkarzy. Mamy nadzieję, iż otrzymany certyfikat da kadrze szkoły, uczniom i zawodnikom dodatkowa motywację do dalszego szkolenia sportowego oraz osiągania sukcesów w imprezach sportowych.

 

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­