1 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TM SZS w mini koszykówce  - Tarnów, 2 grudnia 2015 r.

3 miejsce Sebastiana Kułaka ( GOSSM Tarnów ) w Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży w szachach i awans do finału wojewódzkiego Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży  - Tarnów, 24 listopada 2015 r.

4 miejsce Julii Paligi w Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach - Tarnów 23 listopada 2015 r.

4 miejsce Gimnazjum 9 w systemie współzawodnictwa sportowego tarnowskich szkół gimnazjalnych w ramach Tarnowskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2014 / 2015 -  Tarnów, wrzesień 2015 r.

2 miejsce Szkoły Podstawowej nr 20 w systemie współzawodnictwa sportowego tarnowskich szkół podstawowych w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2014 / 2015 – Tarnów, wrzesień 2015 r.

2 miejsce chłopców klas 5 i 4 w tarnowskich eliminacjach VII Mistrzostw Małopolski w minikoszykówce chłopców ( opiekun Ryszard Żmuda ) - awans do finału małopolskiego -  XII Młodzieżowej Gali Koszykówki w Krakowie  - Tarnów, 30 kwietnia 2015 r.

 2 miejsce chłopców w Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży TM SZS w sztafetowych biegach przełajowych - Tarnów, 13 kwietnia 2015 r.

4 miejsce dziewcząt w Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży TM SZS w sztafetowych biegach przełajowych - Tarnów, 13 kwietnia 2015 r.

 1 miejsce dziewecząt w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TM SZS w sztafetowych biegach przełajowych - Tarnów, 13 kwietnia 2015 r.

2 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TM SZS w sztafetowych biegach przełajowych - Tarnów, 13 kwietnia 2015 r.

3 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TM SZS w mini piłce ręcznej - Tarnów, 25 marca 2015 r.

5 miejsce sztafety dziewcząt i 10 miejsce sztafety chłopców w Finale Małpolskiej Gimnazjady Młodzieży w pływaniu drużynowym. Indywidualnie : 4 miejsce Aleksandry Rabiasz na dystansie 50 m stylem dowolnym, 7 miejsca Dominiki Kuk na dystansie 50 m stylem grzbietowym i Wiktora Rucińskiego na dystansie 50 m stylem motylkowym - Tarnów, 13 marca 2015 r.

1 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Mlodzieży Szkolnej TM SZS w mini siatkówce - Tarnów, 6 marca 2015 r.

1 miejsce chłopców klas czwartych SP 20 w MINI BASKET LIDZE GRUPA AZOTY  - Tarnów, 7 luty 2015 r.

2 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Modzieży Szkolnej TM SZS w drużynowym tenisie stołowym - Tarnów, 5 luty  2015 r.

2 miejsce i SREBRNE MEDALE MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI U - 14 w FUTSALU uczniów oddziału płkarskego II C naszego Gmnazjum. Debiut podopiecznych trenera Marka Migduły, na codzień zawodników  ZKS UNA Tarnów,  w rozgrywkach futsalowych na szceblu centralnym - Białystok, 25 stycznia 2015 r.

1 miejsce sztafety chłopców i 2 miejsce sztafety dziewcząt w Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TMSZS w pływaniu drużynowym, indywidualnie : trzy 1 miejsc i po jednym 2 i 3 miejscu . Awans sztafet i 5 uczniów indywidualnie do Finału Wojewódzkiego Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Tarnów, 9 stycznia 2015 r.

1 miejsce sztafet dziewcząt i chłopców w Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży TMSZS w pływaniu drużynowym, indywidualnie : pięć 1 miejsc i dwa 3 miejsca. Awans sztafet i 9 uczniów indywidualnie do Finału Wojewódzkiego Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży – Tarnów, 9 stycznia 2015 r.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­