2 miejsce chłopców w Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej TMSZS w halowej piłce nożnej – Tarnów, październik 2014 r.
5 miejsce Jakuba Szczepańskiego w Finale Wojewódzkim Małopolskich Indywidualnych Biegów Przełajowych w kategorii chłopców szkół podstawowych ( wśród 108 uczestników ) – Nowy Targ, październik 2014 r.

3 miejsce Szkoły Podstawowej nr 20 w systemie współzawodnictwa sportowego tarnowskich szkół podstawowych w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2013 / 2014 – Tarnów, wrzesień

1 miejsce Gimnazjum 9 w systemie współzawodnictwa sportowego tarnowskich szkół gimnazjalnych w ramach Tarnowskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2013 / 2014 -  Tarnów, wrzesień 2014 r.

 4 miejsce Gimnazjum 9 w Małopolskim Systemie Współzawodnictwa Sportowego Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2013 / 2014 - najlepszy wynik wśród tarnowskich gimnazjów – Kraków, wrzesień 2014 r.

4 miejsce chłopców w piłce nożnej w  Finale Małoplskiej Gimnazjady Młodzieży MSZS - Limanowa, 12 czerwca 2014 r.

3 miejsce chłopców w mini piłce nożnej w Finale Małopolskich Igrzysk Młodziezy Szkolnej MSZS - Tarnów, 11 czerwca 2014 r.

1 miejsce chłopców w mini piłce nożnej w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieżzy Szkolnej TMSZS - Tarnów, 22 maja 2014 r.

1 miejsce chłopców w piłce nożnej w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej TMSZS - Tarnów, 20 maja 2014 r.

8 miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych w Finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży MSZS  - Nowy Targ, 29 kwietnia 2014 r.

1 miejsce chłopców, 2 miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych, Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych - Tarnów, 3 kwietnia 2014 r.

2 miejsce siatkarek Gimnazjum w III Turnieju piłki siatkowej dziewcząt im. J. Urbaniaka - Tarnów, 27 marca 2014 r.

2 miejsce chłopców Finale Wojewódzkim Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży SZS w koszykówce chłopców ( skład drużyny: Sebastian Bogusz, Jakub Chrzanowski, Kamil Gogola, Krystian Gurgul, Szymon Gromadzki, Ireneusz Kieć, Krystian Kornaus, Paweł Miczek, Jakub Piotrowski, Marcin Pływacz, Jan Szatko, Adrian Szwed ) - Wieliczka, 19 marca 2014 r.

1 miejsce sztafety chłopców w Finale Wojewódzkim Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży SZS w pływaniu drużynowym ( skład sztafety - Radosław Bezak, Wikor Bryła, Krzysztof Kurantowicz,  Karol Hołda, Norbert Kornaus, Grzegorz Piwowarski, Wiktor Ruciński, Adrian Szwed ) - Sucha Beskidzka, 20 lutego 2014 r.

1 miejsce sztafety dziewcząt, 1 miejsce sztafety chłopców, indywidualnie - 5 złotych medali ( Anny Kumorek, Aleksandry Rabiasz, Miłosza Jonaka, Filipa Kalety, Dawida Jurkiewicza ), 2 srebrne ( Anny Zachary, Oskara Parysa ), 3 brązowe ( Magdaleny Zachary, Jakuba Nowaka, Patryka Bałuta), 4 miejsca Alicji Chmielewskiej, Wiktora Michałka, Miłosza Frysia w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TM SZS w pływaniu - Tarnów, 10 stycznia 2014 r.

1 miejsce sztafety dziewcząt, 1 miejsce sztafety chłopców, indywidualnie - 8 złotych medali ( Agnieszki Grabczyńskiej, Natalii Klaper, Julii Kacer, Dominiki Kuk, Grzegorza Piwowarskiego, Wiktora Bryły, Radosława Bezaka, Wiktora Rucińskiego), 3 srebrne medale ( Sary Tutunciu, Krzysztofa Kurantowicza, Adriana Szweda), 2 brązowe medale ( Karoliny Florek, Ewy Chmielewskiej) w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży TM SZS w pływaniu - Tarnów, 10 stycznia 2014 r.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­