• 1 złoty, 2 brazowe medale i 4 miejsce Wioletty Grzybowskiej, 4 i dwa 6 miejsca Agnieszki Stawarz, 10 miejsce w punktacji szkół w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w pływaniu - Tarnów, styczeń 1982r.
  • 2 złote, 2 srebrne medale Renaty Pękali, 1 złoty, 1 brązowy medal Piotra Ryby, 1 srebrny, 1 brazowy medal Roberta Tyrki, 2 srebrne, 1 brazowy medal Joanny Tarnowskiej, 1 brazowy medal Barbary Kanarek, 1 złoty sztafety dziewcząt 4 x 100 m st.dowolnym ( Małgorzata Kiełbusiewicz, Renata Pękala, Joanna Tarnowska, Barbara Kanarek ), 4 miejsce w punktacji szkół w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych - 13 lat i młodsi w pływaniu - Mielec,
  • 4 miejsce w zawodach pływackich " Nadziei Olimpijskich "
  • 10 miejsce w Centralnych Biegach Przełajowych - Elbląg, 1982 r.
  • 1 miejsce w Mistrzostwach województwa w pływaniu, koszykówce, piłce nożnej, lekkoatletyce
  • 1 miejsca Jadwigi Prendoty, Joanny Kasprzyk, 3 miejsca Doroty Bryl, Mirosława Ryby w Mistrzostwach Województwa wielobojach lekkoatletycznch
  • 1 miejsce chłopców w lidze Międzywojewodzkiej w koszykówce i piłce nożnej
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­