„Dwudziestka Mościcom"

Spektakl pt. „Dwudziestka Mościcom" został przygotowany przez kabaret szkolny „Absurd", który od pięciu lat działa w Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie pod kierownictwem artystycznym Pani mgr Agnieszki Kowalskiej – Raszka. W skład kabaretu wchodzą nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i absolwenci „Dwudziestki". W przedstawieniu biorą udział uczniowie, którzy zaprezentują osiągnięcia sportowe i artystyczne. Motywem przewodnim tego spektaklu jest historia szkoły z przymrużeniem oka.

Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

Spektakl odbędzie się dnia 1 lutego 2012 roku ( środa) w Sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce (d. MFK) o godz. 1630 i 1815. W trakcie przedstawienia zostanie przeprowadzona akcja charytatywna. Dochód z akcji i ze spektaklu w całości przekazany zostanie na pomoc szkole i najbiedniejszym uczniom. Liczymy na hojność uczestników spektaklu.

Gwarantujemy dobrą zabawę z łezką w oku.

Materiał filmowy

  

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­