W dniu 29 kwietnia ( środa ) 2015 r. o godz. 10.00 na boisku za sztuczną trawą przy Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie ul. Zbylitowska 7 odbedą się TESTY SPRAWNOŚCI OGÓLNEJ I SPECJALISTYCZNEJ dla kandydatów ( zawodników klubowych rocznik 2002 ) do klasy pierwszej GIMNAZJALNEGO OŚRODKA SZKOLENIA SPORTOWEGO MŁODZIEŻY w Tarnowie. UWAGA - proszę przygotować obuwie na salę i sztuczną trawę. Dodatkowe informacje : tel.692 731 118 - Włodzimierz PAJOR - kierownik GOSSM w Tarnowie

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­