Zabrze 28 XW ramach rozpoczętej współpracy z Akademią Piłkarską Górnika Zabrze nasi uczniowie w dniu 28 października 2018 r. gościli w Zabrzu. Rozegrali mecz kontrolny, a następnie wieczorem brali udział w oprawie meczu ekstraklasy Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin. Asystowali przy wyprowadzeniu zespołów na boisko, prezentowali logo ekstraklasy, pomagali przy obsłudze meczu. Oglądanie meczu z poziomu murawy boiska będzie miłym wspomnieniem dla naszych młodych zawodników. Wyjazd zorganizował trener Marek Migduła.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­