Na trzecim miejscu zakończyli udział w Międzynarodowym Turnieju Futsalu VESPREM CUP 2018 uczniowie klasy piłkarskiej 7c - trener Grzegorz Tyl. W dniach 27 - 28 października 2018 r. na zaproszenie naszych przyjaciół z Węgier gościli w Vesprem ( Węgry ) reprezentanci SP 20. W dwudniowych zawodach ulegli FUTSAL VESPREM ( Węgry) 1 : 3, pokonali: VESPREM USE ( Węgry ) 5 : 1, SEPSISZENTGYORGY ( Rumunia ) 13 : 0, PASSAU ( Niemcy ) 8 : 0. Nie wykorzystali szansy w ostatnim meczu turnieju – wygrana gwarantowała zwycięstwo w turnieju, ulegli FC NITRA ( Słowacja ) 1 : 3. Najlepszym zawodnikiem zespołu został wybrany Kacper Ziemian a królem strzelców turnieju Mikołaj Drogoś 7 bramek. Vesprem ( Węgry) 27 -28 października 2018 r.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­