Tegoroczne uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela w Szkole Podstawowej Nr 20 w Tarnowie zbiegły się podpisaniem porozumień z partnerami krajowymi i zagranicznymi  naszej placówki oraz dziesięcioleciem kabaretu Absurd. Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy dnia 12 października w scenerii  Dworu Modrzewiowego Hotelu Cristal Park. Uroczystości rozpoczęto od podpisania porozumień z partnerami krajowymi i zagranicznymi – dyrektorami szkół polskich oraz Partnerem Szkoły Górnikiem Zabrze. Następnie wyróżniający się w pracy nauczyciele otrzymali z rąk Dyrektora Szkoły mgr Andrzeja Kota nagrody, a przedstawiciele instytucji wspierających naszą placówkę pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Dyrektor oraz Rada Rodziców wyrazili wdzięczność pedagogom za pełną zaangażowania pracę z dziećmi i młodzieżą. Spotkanie uświetnił występ kabaretu Absurd, który bawi fanów dobrej rozrywki w „szkolnym klimacie” już od dekady. Dziesięciolecie stało się doskonałą okazją, by oficjalnie podziękować jego pomysłodawczyni i założycielce - długoletniej polonistce naszej Szkoły - mgr Agnieszce Kowalskiej- Raszce. Spotkanie zakończyła degustacja smacznych potraw. 

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom naszej szkoły życzymy dalszych sukcesów w pracy.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­