Joanna Zając otrzymała nagrodę II stopnia  - w kategorii klas IV-VII - w  XIV Małopolskim Konkursie Plastycznym „Ziemia Ojczysta”. Organizatorem przedsięwzięcia jest SP nr 101 w Krakowie. Patronat nad konkursem objęli: Prezydent RP Andrzej Duda, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, Przewodniczący Rady Miasta Bogusław Kośmider, Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak, Konsul Honorowy Królestwa Danii Janusz Kahl i Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Asia - uczennica klasy VII b – przesłała pracę plastyczna pod tytułem: „Czuwający smok wawelski”. Finał konkursu odbędzie się 20 czerwca 2018 r. w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­