26 kwietnia - w związku z tegoroczną 100 rocznicą Odzyskania  Niepodległości - zorganizowany został w naszej szkole konkurs recytatorski POLSKA – MOJA OJCZYZNA. Udział w nim wzięli przedstawiciele wszystkich klas młodszych oraz dzieci z Przedszkola nr 35. Pomimo dość trudnego tematu, najmłodsi, odświętnie ubrani ,dumnie wygłaszali patriotyczne teksty. Całość była prowadzona przez uczennicę gimnazjum Gabrielę Pałach. Podczas obrad jury, dzieci słuchały pieśni patriotycznych w wykonaniu klasy 3b, oraz podziwiały pląsy swoich kolegów i koleżanek z klasy 3c w krakowiaku. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi książkami. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkości.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­