Dnia 6.03.2018 w SP nr 20 odbyły się Dni Otwarte Szkoły. Imprezę otworzył pan dyrektor Andrzej Kot, który powitał przybyłych gości i zaprezentował rodzicom sześcio- i siedmiolatków pokaz multimedialny z ofertą placówki. W tym czasie przyszli uczniowie korzystali z atrakcji przygotowanych przez ich starszych kolegów i nauczycieli. Na początku na sali gimnastycznej wystąpiły uczennice z klasy 5 demonstrując dance aerobic oraz z klas gimnazjalnych w pokazie gimnastyczno-sportowym.

Tutaj mali goście brali także udział w zabawie dydaktycznej dającej wstęp do programowania „Kodowanie w ruchu” i „Kodowanie na dywanie”. Następnie dzieci w małych grupach uczestniczyły w różnorodnych zajęciach. W czytelni biblioteki szkolnej, którą zwiedziły wzięły udział w quizie z nagrodami dotyczącym treści bajek i baśni. W sali zabaw pokonały tor przeszkód wykazując się dużą sprawnością fizyczną.Później na tablicy multimedialnej przyszłe pierwszaki rozwiązywały łamigłówki tematyczne. Kolejnym punktem było „Programowanie dla najmłodszych - gra Scottie go”. Te zajęcia zachwyciły młodych informatyków.Dzieci wykonały też pracę plastyczną „Wesoły robot” wykorzystując różnorodne materiały i wykazując inwencję twórczą i pomysłowość. Imprezę zakończył słodki poczęstunek. Uśmiechnięte dzieci z kolorowymi „stworkami” z balonów wróciły do domu. 
Szkoła czeka na Was od 1. września. Zapraszamy

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­