Dnia 6.03.2018 w SP nr 20 odbyły się Dni Otwarte Szkoły. Imprezę otworzył pan dyrektor Andrzej Kot, który powitał przybyłych gości i zaprezentował rodzicom sześcio- i siedmiolatków pokaz multimedialny z ofertą placówki. W tym czasie przyszli uczniowie korzystali z atrakcji przygotowanych przez ich starszych kolegów i nauczycieli. Na początku na sali gimnastycznej wystąpiły uczennice z klasy 5 demonstrując dance aerobic oraz z klas gimnazjalnych w pokazie gimnastyczno-sportowym.

Tutaj mali goście brali także udział w zabawie dydaktycznej dającej wstęp do programowania „Kodowanie w ruchu” i „Kodowanie na dywanie”. Następnie dzieci w małych grupach uczestniczyły w różnorodnych zajęciach. W czytelni biblioteki szkolnej, którą zwiedziły wzięły udział w quizie z nagrodami dotyczącym treści bajek i baśni. W sali zabaw pokonały tor przeszkód wykazując się dużą sprawnością fizyczną.Później na tablicy multimedialnej przyszłe pierwszaki rozwiązywały łamigłówki tematyczne. Kolejnym punktem było „Programowanie dla najmłodszych - gra Scottie go”. Te zajęcia zachwyciły młodych informatyków.Dzieci wykonały też pracę plastyczną „Wesoły robot” wykorzystując różnorodne materiały i wykazując inwencję twórczą i pomysłowość. Imprezę zakończył słodki poczęstunek. Uśmiechnięte dzieci z kolorowymi „stworkami” z balonów wróciły do domu. 
Szkoła czeka na Was od 1. września. Zapraszamy

Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły
Dni Otwarte Szk...
Dni Otwarte Szkoły Dni Otwarte Szkoły

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

 logo zks unia small         tarnowski uniwersytet pierwszego wieku obserwatorium

­