Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dzieckiem być...” Konkurs organizowany przez Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa. Temat tegorocznego konkursu : „Płynie Wisła , płynie...” przyciągnął sporą liczbę młodych twórców i do organizatorów wpłynęły aż 364 prace. Spośród nich w pierwszym etapie konkursu wyłoniono zwycięzców.

W ich gronie znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Karolina Szustak z klasy 7b oraz Martyna Burkat z klasy IIBG. Nasze laureatki  zostały zaproszone do uczestnictwa  w czterogodzinnych warsztatach, podczas których pod kierunkiem artystów malarzy i rzeźbiarzy wykonały pracę zgodną z tematyką konkursu. W warsztatach dla uczniów wzięły udział w sumie 64 osoby.

02.03.2018 w galerii Zespołu Szkół Plastycznych odbyło się ogłoszenie wyników II etapu konkursu oraz rozdanie nagród i dyplomów. Wyróżnienie w konkursie  otrzymała Karolina Szustak.

Serdecznie gratulujemy ! 

IMG 1670 IMG 1676

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­