Joanna Zając, uczennica klasy VII b, została laureatką konkursu plastycznego na plakat „POLSKA NIEPODLEGŁA”. Celem konkursu - zorganizowanego przez Urząd Miasta Tarnowa -  było propagowanie postaw patriotycznych wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec Ojczyzny. Każdy uczestnik miał za zadanie przedstawić samodzielną interpretację plastyczną dotyczącą współczesnego rozumienia patriotyzmu, jego przejawów, postaw i odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Na konkurs wpłynęło ponad 260 prac.  Joasia, pracująca pod okiem pani mgr Izabeli Florek, na konkurs przesłała 2 prace plastyczne, biorąc udział w dwóch kategoriach tematycznych: „POLSKA NIEPODLEGŁA” oraz „MIASTO TARNÓW PIERWSZE NIEPODLEGŁE”. Praca  z pierwszej kategorii została nagrodzona wyróżnieniem I-go stopnia. Uroczystość wręczenia nagród i wystawa pokonkursowa odbyła się 10 listopada 2017 na tarnowskim rynku.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­