Finał IV Międzynarodowego Turnieju Przyjaźni w piłce nożnej, pokazy artystyczne i sportowe, gry, zabawy, kiermasze, smaczne przekąski to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla osób, które wzięły udział w Szkolnym Pikniku Rodzinnym. Impreza zorganizowana – na obiektach ZSS - w sobotnie popołudnie 10.06., mimo początkowo niesprzyjającej aury przyciągnęła całe rodziny.

Bogaty program imprezy i doskonała konferansjerka  zachęcała do aktywnego udziału i dobrej zabawy.  Wprawdzie spora część atrakcji –  z uwagi na deszczową aurę – odbywała się w budynku szkoły, ale mimo tego przez szkolne korytarze przewijały się tłumy dzieci, rodziców, dziadków, byłych absolwentów.

O godzinie 9 rozpoczęto Międzynarodowy Turnieju Przyjaźni o Puchar Prezesa MZPN (patrz: http://www.zss.tarnow.pl/index.php/aktualnoci16/2017/931-iv-miedzynarodowy-turniej-przyjazni-o-puchar-prezesa-mzpn). Tuż przed rozpoczęciem Szkolnego Pikniku dyrektor ZSS pan Andrzej Kot wręczył nagrody dla najlepszych drużyn i uczestników turnieju.Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji jakie tego dnia czekały na naszych gości: występy sceniczne uczniów klas najmłodszych, konkurencje sportowe - w tym pokaz sztuk walki, kiermasz książki, popisy fryzjerów i makijażystów, stoiska z pluszakami i zabawkami, gry logiczne i planszowe – to tylko jedne z wielu. Sporym zainteresowaniem cieszyły się pokazy przygotowane przez funkcjonariuszy Policji i Straży Pożarnej. Amatorzy domowych wypieków mogli nabyć na kiermaszu cukierniczym przepyszne placki upieczone przez rodziców naszych uczniów. Na zgłodniałych i spragnionych czekały smaczne kiełbaski z grilla, bigos, pierogi, zapiekanki oraz zimne i ciepłe napoje.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za pomoc w zorganizowaniuSzkolnego Pikniku Rodzinnego.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­