05-wigiliaDnia 19.12.2015r. Dyrekcja ZSS, nauczyciele uczący, emerytowani pracownicy szkoły i zaproszeni goście, wzięli udział w corocznym spotkaniu opłatkowym. To był szczególny wieczór.

Dyrektor szkoły powitał zgromadzonych i złożył wszystkim najpiękniejsze życzenia świąteczne. Do tych życzeń dołączyli się także przedstawiciele Rady Rodziców. W części artystycznej -  przygotowanej przez Agnieszkę Raszkę - zagrali nauczyciele wraz ze swoimi uczniami. Pod koniec występów atmosferę uświetnili najmłodsi, czyli nasze zuchy, które na ręce pana dyrektora przekazały betlejemskie światełko pokoju. Po tym wspaniałym programie artystycznym, przy akompaniamencie fortepianu, gitary, skrzypiec i akordeonu, wspólnie śpiewano kolędy. Nie zabrakło też życzeń składanych podczas dzielenia się opłatkiem.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­