IMS GIM szachy XII 2015Tarnów, 23, 24 listopada 2015 r.  Trzecie miejsce i  awans do Finału Wojewódzkiego w Olkuszu Sebastiana Kułaka z klasy 1D piłkarskiej GOSSM Tarnów -  to najlepsze miejsce naszego reprezentanta w  Mistrzostwach Tarnowa w szachach. Zawody rozgrywano w ramach Tarnowskiej Gimnazjady i  Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W kategorii szkół podstawowych ( TIMS ) wysokie 4 miejsce zajęła Julia Paliga, Sylwia Stoszko była 9 a Iwona Zięba 10. Opiekunem grupy była mgr Anna Jasiak.  W kategorii gimnazjów oprócz Sebastiana Kułaka wystąpił Jan Szepielak który zajął 17 miejsce. Opiekunem gimnazjalistów była mgr Małgorzata Sandecka – Staniec. GRATULUJEMY

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­