20151127 23401427 listopada 2015 klasa II B gimnazjum wraz ze swoją wych. Katarzyną Wadas wzięła udział w NOCY FILMOWEJ W SZKOLE. Spotkanie rozpoczęło się o 21.00 a zakończyło grubo po północy. Atmosfera niesamowitości towarzyszyła uczestnikom seansu już od samego początku. W drzwiach szkoły witani byli bowiem przez koleżankę z klasy przebraną za... ducha. Spotkanie rozpoczęto od wróż andrzejkowych, była również smaczna pizza i wreszcie to na co czekano najbardziej - doskonała komedia.

Gratulujemy oryginalnego pomysłu na spędzenie andrzejek.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­