IMS koszchłXII2015Tarnów, 2 grudnia 2015 r.  Pierwsze miejsce i  tytuł Mistrzów Tarnowa dla naszych reprezentantów, uczniów SP20, w Finałach  Mistrzostw Tarnowa Szkół Podstawowych w mini koszykówce chłopców.  Zawody rozgrywano w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W meczach eliminacyjnych pokonali SP8 49 - 2, SP18 22 - 2, SP14 48 - 6, SP5 60 - 4. W finałach pokonali:  SP 9 29 – 4, SP17 38 - 14, SP18 41 - 5   zajmując zdecydowanie pierwsze miejsce. Trenerem  drużyny był mgr Ryszard Żmuda. - GRATULUJEMY

Nasi reprezentanci to:  SZWIEC Michał, MANIAWSKI Kacper,  MACHALA Dominik. KUMOREK Marcin,  KIJOWSKI Miłosz, DUDA Wiktor,  BATOR Piotr, NIEWIADOMSKI Oskar,  BANAŚ Hubert, DARA Szymon, KARGÓL Dominik,  WITUSIK Krystian.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­