20151111 11402611 listopada, jak co roku nasze zuchy uczestniczyły w uroczystych obchodach Święta Niepodległości w Tarnowie – Mościcach. Po Mszy św. w intencji Ojczyzny, odprawionej w parafialnym kościele rozpoczęły się uroczystości na Mościckim Cmentarzu. Na początku zobaczyliśmy okolicznościową inscenizację bitwy ze wspominanego dziś okresu naszej historii, przygotowaną przez grupę rekonstrukcyjną. Obecni na apelu przedstawiciele władz Miasta Tarnowa na czele z Prezydentem, Rady Osiedla, Organizacji, Towarzystw, przedstawiciele Związków Zawodowych, okolicznych Szkół złożyli wieńce i kwiaty przy pomniku – mauzoleum Szarych Szeregów.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­