Vesprem 2015Veszprem, 22-25 października 2015 r. Na piątym miejscu zakończyli udział w Międzynarodowym Turnieju Futsalu w Veszprem uczniowie piątej klasy oddziału piłkarskiego naszej szkoły. Podopieczni trenera Marka Migduły  w pierwszym dniu turnieju  wygrali z gospodarzami turnieju drużyną Veszprem ( Węgry )  6 : 1, ulegli po bardzo wyrównanym meczu drużynie z Kisvardy  ( Węgry ) 0 : 1. W drugim dniu turnieju, mimo dwukrotnego prowadzenia przegrali z Sepsiszentgyorgy  ( Rumunia ) 3 : 4  i przegrali ze zwycięzcą  turnieju drużyną z Nitry ( Słowacja ).

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Filip Zegar.  Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte na tym turnieju zaowocuje w następnych zawodach.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­