DSC0143619.12.2013. To był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju wieczór dla nauczycieli i pracowników Szkoły, którzy w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zasiedli do Wigilii. Spotkanie stało się okazją do serdecznych spotkań, wspomnień i podsumowań mijającego roku, podzielenia się opłatkiem. Wieczerzę Wigilijną poprzedziło przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów klasy 3 A pod opieką wychowawczyni pani Marty Kamykowskiej. Byliśmy świadkami Betlejemskich Narodzin, wysłuchaliśmy pięknie zaśpiewanych kolęd polskich. Oprócz umiejętności scenicznych i wokalnych, na podziw zasługiwała pieczołowicie przygotowana scenografia i dopracowane kostiumy małych aktorów. Po przedstawieniu Zuchy z naszej szkoły przekazały na ręce Dyrektora Zespołu Betlejemskie Światło Pokoju.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­