DSC0071530.10.2013 odbyły się w Pałacu Młodzieży wybory 25 członków Młodzieżowej Rady Miejskiej – gremium skupiającego młodzież szkół gimnazjalnych (10 radnych) i ponadgimnazjalnych (15 radnych) Tarnowa. Przypomnijmy, iż jest to już czwarta kadencja Rady przewidziana na lata 2013-2015. Miło jest nam poinformować, iż mandaty radnych – po zaciętej walce wyborczej – uzyskali uczniowie naszego Gimnazjum: Sara Tutuncu i Oskar Koziołek. Zaprezentowali oni młodzieży szkół tarnowskich ciekawe programy wyborcze, które spotkały się z życzliwym przyjęciem. Podczas prezentacji programów obecna była m.in. pani wiceprezydent Tarnowa Krystyna Latała. Radnym życzymy satysfakcji z pracy na rzecz młodzieży, wytrwałości, owocnych obrad, realizacji ambitnych zamierzeń. 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­