HPN IMS 2013Tarnów, 30 października 2013 r. Po zwycięstwie gimnazjalistów również szóstoklasiści okazali się najlepsi w Mistrzostwach Tarnowa w halowej piłce nożnej rozgrywanych w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej TM SZS. Opiekunem zespołu, uczniów klasy piłkarskiej 6c naszej szkoły był mgr Marek Kowalik. Uczniowie na co dzień reprezentują  barwy KS ZKS UNIA Tarnów. Oba zespoły będą reprezentowały Tarnów rozgrywkach rejonowych. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­