Vesprem HPM X 2013Veszprem, 26 – 27 października 2013 r. Z okazałym pucharem za zdobycie 1 miejsca w Międzynarodowym Turnieju Futsalu „ ADITUS FUTSAL CUP ” powrócili uczniowie klasy piłkarskiej pierwszej naszego gimnazjum z Veszprem ( Węgry ) . Okazali się zdecydowanie najlepsi odnosząc komplet zwycięstw: z gospodarzami drużyną Veszprem ( Węgry ) 5 : 1, Papa ( Węgry ) 3 : 2, Sepsiszentgyorgy ( Rumunia ) 5 : 0, Passau ( Niemcy ) 3 : 0, Nitra ( Słowacja ) 1 : 0. Najlepszym zawodnikiem drużyny Tarnowa został wybrany Filip Kuta, najlepszym strzelcem turnieju ( 7 bramek ) Patryk Orlik. Trenerem zespołu był mgr Marek Migduła.

Drużynę Tarnowa ( na codzień zawodnicy KS ZKS UNIA Tarnów ) tworzyli: Wojciech Sutkowski, Filip Kuta, Dominik Wardzała, Patryk Orlik, Przemysław Krawiec, Maciej Barczyk, Kamil Kasprzykowski, Mateusz Kozdęba, Patryk Leżoń, Jakub Twardy, Patryk Cichowski – Mucha, Krzysztof Smoła. Gratulujemy.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­