IMG 8813-slubowanie

Tradycyjnie w pierwszą sobotę października odbyło się w naszej szkole Ślubowanie Klas Pierwszych z udziałem rodziców i zaproszonych gości. Najmłodszych uczniów witali starsi koledzy, Dyrektor Szkoły i Przewodniczący Rady Rodziców. Po uroczystym ślubowaniu, złożonym na Sztandar Szkoły, każde dziecko indywidualnie, symbolicznym piórem- zostało pasowane  na Ucznia Klasy Pierwszej przez  Dyrektora Andrzeja Kota. 

Na pamiątkę tego wydarzenia wszystkie dzieci otrzymały od wychowawców okolicznościowe dyplomy. W części artystycznej zaprezentowali się recytatorzy z klas pierwszych pod opieką Marii Strejczek i chórek z klasy III a Marty Kamykowskiej. Przedstawienie teatralne pt. „Zagubione krasnoludki” przygotowali starsi koledzy z klasy II b pod opieką Anny Wójcik. Ostatnim punktem programu były pamiątkowe zdjęcia, słodki poczęstunek w klasach i spotkanie z wychowawcami.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­