podsumow MSZS2013Wieliczka, 18 października 2013 r. Kompleks sportowy „ Solne Miasto ” był miejscem uroczystego podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2012/2013 połączone z obchodami 60 - lecia SZS. W kategorii szkół gimnazjalnych spośród 101 sklasyfikowanych gimnazjów nasze Gimnazjum nr 9 z Klasami Sportowymi zajęło w Małopolsce 2 miejsce. Indywidualnie wyróżnienie otrzymał trener lekkiej atletyki naszej szkoły Jarosław Wałaszek. W kategorii szkół podstawowych nasza Szkoła Podstawowa nr 20 z Klasami Sportowymi zajęła 19 miejsce, najlepsze spośród tarnowskich szkół.

Na nasz sukces zapracowali głównie uczennice i uczniowie klas sportowych lekkoatletycznych, piłkarskich, pływackich i koszykarskiej. Gratulujemy młodzieży i jej opiekunom.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­