DSC0285220 grudnia 2012 nauczyciele, emeryci, pracownicy Szkoły i jej przyjaciele zasiedli do wigilijnego stołu, by w tym szczególnym dniu podzielić się opłatkiem. Licznie przybyli goście obejrzeli i nagrodzili gorącymi brawami przedstawienie jasełkowe „Światłość w ciemności świeci”, przygotowane przez Lucynę Szepielak-Wiatr i jej wychowanków z klasy 3 a. Przedstawienie powstało przy współudziale nauczycieli i rodziców. Uwagę widzów rozśpiewanego spektaklu zwróciły opracowane z pietyzmem stroje  młodych aktorów.  Po przedstawieniu zuchy przekazały na ręce Dyrektora Betlejemskie Światło Pokoju. O tradycyjne wigilijne potrawy zadbała niezawodna „załoga” szkolnej stołówki. Spotkanie zakończyło tradycyjnie wspólne kolędowanie.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­