P1190846Legnica, 22 – 25 listopada 2012 r. W Legnicy odbył się XIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej. Każdy uczestnik przygotował dwa wystąpienia, pięcio i siedmiominutowe. Nasz reprezentant Paweł Sanecki z klasy IIC GIM9,    zaprezentował w pierwszej części wystąpienie o Janie Amorze Tarnowskim ocenione przez jury na blisko 9 w skali 10 punktowej. Niestety Paweł, zwycięzca tarnowskich eliminacji do konkursu, nie zakwalifikował się do drugiego etapu na który przygotował wystąpienie o Janie Szczepaniku. Gratulujemy Pawłowi udziału w etapie ogólnopolskim a jego Rodzicom dziękujemy za organizację wyjazdu na konkurs.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­