DSC01909W dniach 26-28 XI w naszej szkolnej bibliotece odbyły się obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Czytelnia w tych dniach zamieniła się w "Misiolandię". Grupa uczniów z gimnazjum pod kierunkiem p. Małgorzaty Biel przygotowała dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, oraz dzieci z grup przedszkolnych ciekawe zajęcia. Dzieci poznały historię "misiowego święta", zapoznały się z licznymi misiowymi bohaterami bajek, oraz dowiedziały się o życiu prawdziwych niedźwiedzi.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­