DSC0207711 Listopada jest obchodzony w Mościcach bardzo uroczyście. Nasi uczniowie licznie stawili się na Mszy Św. w intencji Niepodległej Ojczyzny, następnie przemaszerowali pod Pomnik na Cmentarzu Komunalnym, gdzie odbyło się złożenie kwiatów. Pięknie prezentowały się szeregi gromad zuchowych Dzielne Skrzaty, Ekoludki i Mali Podróżnicy przybyłych w towarzystwie druhen Lucyny Szepielak, Marii Strejczek i Iwony Wojnarowicz. Nie mogło zabraknąć Pocztu Sztandarowego Zespołu. Warto nadmienić, iż dzień przed Świętem Niepodległości uczniowie uczestniczyli w Akademii przygotowanej przez koleżanki i kolegów z klasy 6 b pod artystyczną opieką pani Ewy Grabki.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­