50a-andrychowW dniach od 14 – 16 września nasze zuchy ze Szczepu Harcerskiego „Słoneczna Baza” wzięły udział w Inauguracyjnym Zlocie ZHP Chorągwi Krakowskiej 2012 pod hasłem „Jest Radość” w Andrychowie.

Zuchy rywalizowały we współzawodnictwie, realizując zadania na sprawność „Indianina”. Po spotkaniu w wiosce indiańskiej z Wielkim Wodzem było strzelanie z łuku, polowanie na bizona, lepienie z gliny, robienie ozdób, malowanie flagi, jazda konna, szukanie złota i budowanie namiotów indiańskich oraz zwiedzanie Mini ZOO.

Po południu udaliśmy się na zwiad, aby jak najlepiej poznać miasto i jego historię. Szukaliśmy odpowiedzi i rozwiązań, a przede wszystkim dobrze się bawiliśmy, bo w Andrychowie w tych dniach „Była Radość”. W niedzielę wzięliśmy udział we Mszy Polowej na dziedzińcu Kościoła z udziałem władz miasta i władz harcerskich oraz na Rynku uczestniczyliśmy w uroczystym podsumowującym zlot apelu. W ogólnej klasyfikacji patrol naszych zuchów zajął II miejsce, otrzymując pamiątkowy dyplom i nagrody.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­