la rzeszw15 września 2012 r, Rzeszów.  Lekkoatleci naszego gimnazjum wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach  Młodzików w lekkiej atletyce będącymi  eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodzików które odbędą się w Słubicach 29-30 września 2012 r.. Bezpośredni awans do tych zawodów uzyskiwał  złoty i srebrny medalista tych zawodów. Bardzo dobrze w zawodach w Rzeszowie zaprezentował się uczeń naszej szkoły Kamil Knapik który zdobył dwa złote medale,  tym samym uzyskując awans do Mistrzostw Polski.

Kamil zdecydowanie zwyciężył w biegach na dystansie 110m przez płotki oraz 300m przez płotki poprawiając swoje rekordy życiowe odpowiednio 16,13s na 110ppł i 41,58s na 300ppł. Trenerem Kamila jest mgr Jarosław Wałaszek. Gratulujemy. W zawodach startowali też inni uczniowie naszej szkoły: Ewelina Małek w biegu na 300mppł ( zajęła 7 miejsce ) , Kamil Trojan w biegu na 300m, Ewa Chmielewska w pchnięciu kulą oraz najmłodsi z I klasy Latawski Radosław 100 i 300m, Jarmuła Bartosz 100 i 300m.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­