Medale pływaków na Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym

pyw chrzSucha Beskidzka, 28 marca 2012 r. Kryta pływalnia w Suchej Beskidzkiej gościła finalistów Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym. Zawodach startowało 137 chłopców i 143 dziewcząt. Z sukcesami wróciła z tej imprezy ekipa naszych gimnazjalistów. Złote medale zdobyli: Magdalena Samulik na dyst. 50 m stylem klasycznym 34,96 s ( na tym dystansie Jolanta Grabczyńska zajęła 10 miejsce 40,11 s ), Krzysztof Misterka na dyst. 50 m stylem dowolnym 27,14 s ( na tym dystansie Grzegorz Piwowarski zajął 4 miejsce 27,95 s ), srebrny Miłosz Jarmuła na dyst. 50m stylem motylkowym 30,95 s,

6 miejsce zajął Norbert Kornaus na dyst. 50 m stylem klasycznym 37,2 s, 8 miejsce Żaklina Kozioł na dyst. 50 m stylem grzbietowym 36,55 s, 9 miejsce zajęła Agnieszka Drabczyńska na dyst. 50 m stylem dowolnym 31,79, 19 miejsce Kamila Derus na dyst. 50 m stylem motylkowym 42,87 s.