spektaklSpektakl pt. „Dwudziestka Mościcom" został przygotowany przez kabaret szkolny „Absurd", który od pięciu lat działa w Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie pod kierownictwem artystycznym Pani mgr Agnieszki Kowalskiej – Raszka. W skład kabaretu wchodzą nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i absolwenci „Dwudziestki". W przedstawieniu biorą udział uczniowie, którzy zaprezentowali osiągnięcia sportowe i artystyczne. Motywem przewodnim tego spektaklu jest historia szkoły z przymrużeniem oka.

Materiał filmowy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­