wosp-036Wolontariusze z naszej Szkoły zbierali pieniądze podczas XX Tarnowskiego Finału WOŚP. W tym roku celem zbiórki był zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia  wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Wielkie i skrupulatne liczenie odbyło się w świetlicy parafialnej. Kwota uzbierana  do 15 puszek  wyniosła

 

8328,36 złotych i 19,79 euro! 

 

Stanowi  to nowy rekord  wszystkich zbiórek z udziałem naszych uczniów. Największą kwotę zebrali Patryk  Urasiński i Krystian  Mietła – 1675,52 zł.

Pamiętajmy, że Orkiestra i Finał to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają. Dlatego jest zaszczytem pracować z takimi osobami jak nasi wolontariusze (poza wymienionymi byli to): Agnieszka Janiec, Joanna Kozik, Jarosław Syrek, Ewelina Lis, Dominika Gąsiorowska, Gabriela Bieda, Monika Wiklańska, Piotr Stolarczyk, Michał Józefów, Aleksandra Budzik, Justyna Boryczko, Magdalena Mytnik, Alicja Michnowicz, Jowita Nosek.

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego ZSS
Małgorzata Dziki
Sławomir Podgórski

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­