01 PKOLWarszawa, 30 listopad 2011 r. Na zaproszenie organizatorów konkursu na polskie hasło promujące Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży Innsbruck 2012 w Warszawie przebywała delegacja Zespołu Szkół Sportowych. " Młodzi wśród najlepszych, najlepsi wśród młodych " - nasze hasło okazało sie najlepsze spośród 24 finalistów i zostało oficjalnym hasłem promującym Igrzyska. Na spotkaniu w warszawskim Centrum Olimpijskim nasi przedstawiciele - uczniowie klasy 6a Joanna Pokorny i Beniamin Zima, wicedyrektor Włodzimierz Pajor, odebrali gratulacje od organizatorów konkursu - prezesa firmy Samsung, patrona igrzysk i konkursu, przedstawicieli Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Dodatkowym upominkiem były zaproszenia do Centrum Nauki Kopernik. Czas spędzony w Warszawie wykorzystano również na zwiedzenie Muzeum Sportu oraz Starego Miasta. GRATULUJEMY

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­