19 innsbrukTarnów, październik 2011 r.Sukcesem zakończył się udział uczniów i uczennic Szkoły Podstawowej nr 20 z Klasami Sportowymi w Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie w olimpijskim konkursie " It's your future – be part of it!". „ Młodzi wśród najlepszych, najlepsi wśród młodych ” to hasło dzięki któremu „ Dwudziestka ” znalazła się wśród 24 szkół z całej Polski laureatów konkursu na polskie hasło Zimowych Igrzysk. Szkoła gościła przedstawiciela organizatora konkursu panią Katarzynę Zygmunt, sędziego hokeja, żonę wielokrotnego reprezentanta Polski w łyżwiarstwie szybkim, olimpijczyka Pawła Zygmunta. Podczas spotkania z uczniami wygłosiła ona prelekcję na temat igrzysk olimpijskich. Następnie na boisku szkolnym przeprowadzono eliminacje uczniów do sztafety olimpijskiej. Rywalizowano na dystansie 60 metrów. Zwycięzcy zawodów: Joanna Pokorny i Benjamin Zima z klasy 6a zostali zaproszeni przez organizatora konkursu firmę SAMSUNG do udziału w sztafecie olimpijskiej, niosącej znicz olimpijski, na rozgrywanych po raz pierwszy Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich – Innsbruck 2012. Wraz z reprezentantami pozostałych 23 szkół w połowie stycznia 2012 r spędzą kilka dni na Igrzyskach w Austrii. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­