DSC01768.JPGMiło jest nam poinformować, że uczeń naszego Gimnazjum Patryk Urasiński wszedł  w skład Młodzieżowej Rady Miasta Tarnowa. Został wybrany znakomitą większością głosów podczas zgromadzenia elektorów w Pałacu Młodzieży, gdzie spotkali się przedstawiciele wszystkich tarnowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wcześniej jego kandydaturę poparli w głosowaniu powszechnym uczniowie naszej „Dziewiątki”.  Przypomnijmy, że Młodzieżowa Rada Miasta działa już trzecią kadencję , liczy 25 reprezentantów i należy do bardzo prestiżowych organizacji skupiających tarnowską młodzież. Jej kadencja trwa 2 lata. Od początku istnienia Rady wybierani byli w jej skład nasi gimnazjaliści.  Patrykowi życzymy dobrych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji dla dobra uczniowskiej społeczności, także naszego Gimnazjum.  

 
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­