22_otrzesiny.jpg

Wejście w skład gimnazjalnej braci „Dziewiątki” jest ważnym przeżyciem na edukacyjnej drodze młodych ludzi. Skończył się nieodwołalnie etap podstawówki, czekają nowe wyzwania na miarę poważnych nastolatków. Trzeba „oswoić się” z rówieśnikami, poznać szkołę i nauczycieli. Aby podkreślić wagę i znaczenie gimnazjalnego awansu, Samorząd Uczniowski pod opieką pani Joli Wierzchowiec zorganizował otrzęsiny gimnazjalistów klas pierwszych. Odbyły się one w formie zabawnej rywalizacji drużyn reprezentujących poszczególne klasy. Pod czujnym okiem jury rozegrano szereg konkurencji. Dopingu udzieliła wypełniona gimnazjalistami sala gimnastyczna. Po zsumowaniu punktacji zwyciężyła ekipa I c, która wywalczyła dla klasy dodatkowy dzień bez oceny niedostatecznej.
 

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­